Kategorie

CZAS REALIZACJI

Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia (przy wyborze przesyłki pobraniowej) lub od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (zwykły przelew).

KOSZT DOSTAWY

Przesyłka Kurier48 – 15zł

Przesyłka Kurier48 pobranie – 18zł

Darmowa przesyłka dla zamówień na kwotę powyżej 500zł.

WYMIANA, ZWROT

Masz prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zwracamy pełną kwotę zamówienia (koszt produktów + koszt przesyłki). Zastrzegamy, zgodnie z regulaminem, że przesyłkę zwrotną klient nadaje na własny koszt. Do zwracanej przesyłki prosimy dołączyć wypełniony Formularz Wymiany/Zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ.

GWARANCJA

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są fabrycznie nowe i podlegają 24-miesięcznej gwarancji producenta. W przypadku wystąpienia wady produktu w okresie objętym gwarancją, klient przesyła do nas produkt wraz z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem Gwarancyjnym dostępnym do pobrania TUTAJ. Zastrzegamy zgodnie z regulaminem, że koszt przesyłki reklamowanego produktu do sklepu ponosi kupujący.


PORTFEL 4F

Dostępność:
Jest
 (1 szt.)
szt.
39,00 zł
Model dla osób oczekujących praktycznych rozwiązań i oryginalnej stylistyki. Wykonany został z trwałego poliestru, odpornego na uszkodzenia, dzięki czemu właścicielowi posłuży przez długi czas. Dodatkowo zapewnia idealną organizację - dokumenty w jednym miejscu, banknoty w innym, bilon w kolejnym. Przegrody na pieniądze są zamykane na zamek błyskawiczny.

Parametry:

  • przegrody na dokumenty i karty płatnicze
  • zamykana na zamek kieszeń na banknoty
  • zamykana na zamek kieszeń na bilon
  • materiał: 100% poliester